#
VİPUPP SÜRÜCÜ NEDİR?

Tekrardan buluşmak ne güzel, nasılsınız umuyorum ki iyisiniz. İyi ve güzel olan her şeye meyilli, güzel günlere doğru eğimliyiz. Teğet geçmek yok, bu sefer kalbinden vurdu güzelliğe giden ok. ‘Neden şiir yazmıyorsun?’ dediğinizi duyar gibiyim, en azından öyle duymak istiyormuşçasına yazıyorum. Şiir yazmadığımı da nereden çıkarttınız. Bir gün yine düşeriz şiire gazele; e hadi bu gün hangi bilgiye?

 

Bu yazımda yine reklam kokan tanıtım işleri yapacağız. Kelimeleri durmadan tekrar edecek, italik, kalın ya da kalın italik  gibi fontlarda yazacağız ve bu işlerimi yineleyeceğiz. Buraya kadar okuyunca ‘ne saçmalıyor bu’ diyenler gitmeden hemen anlatmaya başlayalım.

 

Sevgili şoför arkadaşlar, yazımız burada başlıyor. Vipuupp sürücü uygulaması nedir? Vipupp Sürücü ayrımı nedir? Vipupp Sürücüye nasıl kayıt olabilirim? Bu ve buna benzer bütün soruların cevaplarına 4 dakikalık okuma mesafesi kadar uzaksınız artık. 4 dakikalık okuma mesafesi... Ne kadar da güzel, ne kadar da kolay bilgiye ulaşmak. Hadi hemen yola koyulalım. 

Sürücüler için Vipupp uygulaması, Vipupp Sürücü, adlı aplikasyon ile normal yolculardan ayrılıyor. Eğer bir aracınız varsa, eğer o aracı sürebildiğinize dair ehliyetiniz varsa ve eğer aracınızın modeli gereği yolcu taşıma belgeleriniz varsa hiç zaman kaybetmeden buraya tıklayarak indirebilir ve Vipupp ailesinin bir parçası olarak yola koyulabilirsiniz. Peki ama nasıl yapacağım? Neler gerekli? Evet, sadece böyle doğru sorular bizi cevaba götürür. Tıkladık ve aplikasyonu indirdik. Hala indirmediysek, bekliyoruz hemen indirip gelin. Ülkemizde TÜRSAB yani açılımı Türk Seyahat Acenteleri Birliği olan kurum hem yolculuk yapanı hem de yolculuk yaptıranı güvenceye almak adına belli belgeler istiyor. Bu doğrultuda takipler, kontroller ve sistemler geliştiriyor. TÜRSAB’ın verdiği ve sonucunda herkesten istediği belgeler D2 belgesi, TÜRSAB belgesi ve ehliyet dışında bizler de sabıka kaydı ve araç görseli gibi bilgiler istiyoruz. Bu bilgilerinizin fotoğraflarını sisteme yüklemeniz gerekiyor. 

Şimdi kayıt olma aşamalarındayız. Telefon numaranızı başında 0 (sıfır) olmadan girmelisiniz. Kendinize özgü bir şifre belirlemelisiniz. TÜRSAB, D2, ehliyet, sabıka kaydı, araç görseli gibi istenen önemli belgelerin resmini yüklemelisiniz. Ardından bütün bilgileriniz operasyon tarafından tek tek incelenmek üzere sisteme girilmiş olsun. Her bilgi eksiksiz ve düzgün gönderildiyse operasyon onayından geçer eğer bir hata varsa size 0850 241 1147 numaralı hattan dönüş sağlanır. Banka zannedip açmamazlık yapmayın... Belgeler onaydan geçtikten sonra ne oluyor biliyor musunuz? Siz istediğiniz zaman diliminde çalışabilen bir çalışan oluyorsunuz. Evet, artık bir işiniz var. Daha sonraki yazılarımı takip ederseniz, uygulamayı kullanmayı, alta yorum yazarsanız sorularınızın cevabını bir kaç dakika okuma mesafesi süresince almış olursunuz. 

Vipupp sürücü nedir, Vipupp sürücü uygulama indir, sürücüler için Vipupp nedir? Bunlara artık hakimsiniz. Birbirimizden daha çok şey öğreneceğimiz güzel yarınlarda görüşmek üzere diyelim mi o zaman? Hadi kendinize çok çok iyi bakın, yazıma devam etmemi istiyorsanız arkadaşlarınıza önermeyi, uygulamayı indirmeyi ve indirtmeyi unutmayın. Hayatınızın merkezine her zaman kendinizi koyun, kendinize ulaşmak için Vipupp ile yola koyulun...