ÒVipupp - Konforunu Sen Seç!

Sıkça Sorulan Sorular

Vipupp hakkında en çok merak edilen soruları ve cevaplarını burada bulacaksınız.

NASIL ÖDEME YAPILIYOR?

Vipupp kredi veya banka kartı ile ödeme yöntemi sunuyor.

ÜYELİK ÜCRETİ VAR MI?

Vipupp’ın bir güzel yanı da bu. Hiçbir üyelik ücreti almıyor. İster bir yolcu olarak kayıt olun ister şoför olarak kayıt olun. Hiçbir şekilde ücret ödemeyeceksiniz.

ŞOFÖR OLARAK NASIL KAYIT OLURUM?

En hızlı olarak şu an sayfamızdaki linke tıklayarak ücretsiz bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Bunun haricinde ise akıllı telefonumuzun mobile mağazasına ‘Vipupp Sürücü’ yazarak, önümüze çıkan uygulamayı indirebiliriz. İndirdikten sonra istenen evrakları ve bilgileri eksiksiz doldurur ve onaylaması için operasyon onayına göndeririz. Ekip onayından geçer ve işte bu kadar artık bir işiniz var !

UYGUN FİYATLI BİR UYGULAMA MI?

Vipupp dönemin güncel km başı fiyatlarına uyum sağlayarak, en uygun şekilde hizmet vermeye odaklı bir mobil uygulamadır. Bu yüzden ekonomik olmakta son derece şeffaf ve ısrarcıdır.

ANINDA YOLCULUK YAPABİLİR MİYİM?

Elbette yapabiliyor, mağazanız üzerinden Vipupp'ın mobil apliksyonunu indirdikten sonra  başlangıç ve bitiş yerinizi belirlediğiniz bir rota oluşturup anlık olarak araç çağırabiliyorsunuz. Bunun bekleme süresi ortalama olarak 2 ila 7 dakika arası oluyor.

NEDEN VİPUPP?

Vipupp, tasarruf, konfor, güvenilirlik ve hjyen ilkelerine misyon edinmiş bir oluşumdur. Bu bağlamda hem ekonomik oluşu hemde hijyenli bir konfor sağlaması açısından her zaman tercih sebebi olmayı başarmıştır.

VİPUPP NEDİR?

Vipupp, kullanıcılar için iki ayrı türde insanların yolculuk yapmasına olanak sağlayan bir mobil uygulamadır. İster yolcu uygulamasını indirip yolcu olabilirsiniz. İsterseniz de sürücü uygulmasını indirip sürücü olabilirsiniz.